Jump to content

american.star

Članovi
  • Posts

    493
  • Joined

  • Last visited

About american.star

  • Birthday 05.02.1985

About Me

  • Sex
    Female
  • Location
    Coburg

Recent Profile Visitors

4666 profile views

american.star's Achievements

0

Reputation

  1. Pa de si lepi!!! :-*

  2. Ah lepo vam je bilo. Ko zna, možda jednog dana i uspijem dojti na taj frikovski roštilj... Ajda!
  3. Ah, baš lepi putopis. Ustvari, stvarno nam je lepi taj naš mali Varaždin. Fala na ovome, baš mi je leglo. Pozdrav od Varaždinke iz Stuttgarta.
  4. Ja bi vjerojatno napisala neki post, ali shvaćam da ljudi nemaju potrebu za tim. Ah Victor, kaj god ja napisala ti ili opće ne shvatiš ili shvatiš krivo, tak da me ovo ne čudi. Eto, lepi pozdrav ti šaljem i sve 5.
  5. To ti je zato Victor jer su se ljudi išlo družit a ne samo fotkati vlakove (sram ih bilo, railfanovi a zanima ih i druženje s ostalim railfanovima a ne samo fotkanje vlakova...).
  6. Pa kaj nije najbolji? (ok, dosta off-topica, obećajem!)
  7. Zanimljivo je da je na skoro svakoj fotki Ante ispal ko da svakome s kim je na fotki nekaj objašnjava, da ne velim nekaj predaje.
  8. Ma super je da su konačno došle fotke koje prikazuju ljude a ne vlakove...
  9. Znači zaključak za vagone je više manje: "izvana huj - iznutra fuj". Šteta, baš šteta! Bila sam oduševljena kad mi je Ante rekel da ih preuređuju, i još kad mi se slike pokazal, ma fantastično, jer oni Bt vagoni su noćna mora svakog normalnog čoveka. No, najbitnije je da ste se vi lepo družili i zabavljali, to je najbolji dio ovog putopisa! Hvala svima na odgovorima, tak sam si nekak i mislila...
  10. Jako lepo, baš vam je fajn bilo! Moram prije svega priznati da sam jako ponosna jer sam i ja pogodila da je ona Zagijeva fotka kod Mađareva, al me eto STIB pretekel, he, he... Nego, da vas pitam, kak su ti stolci? Jesu k čemu? Zgledaju grozno, pa me evo iskreno zanima vaše mišljenje. Pozdrav!
  11. Baš fino, Pfaff! Smešno ko i uvijek! Nego, kaj je to molim vas lepo takvog na ovim filmekima, točnije WMG, UMG i SME da ih ja nebrem videti tu u Njemačkoj? Pozz
×
×
  • Create New...